İptal ve İade Politikası

İPTAL HAKKINDA

TTK’ya göre, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Biz çalışma prensibimiz gereği, eğer ürününüz henüz sevkiyata çıkmadı ise iptal işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 1 gün içinde destek@happymoodcake adresine mail atarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Ürün iadesi gerçekleşmediği takdirde tarafımızdan hiçbir telafi yapılmayacaktır.

(Ürün bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz yapılmaktadır.)

Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz, Anlaşmalı Kargo’ya karşı ödemeli olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:

Kargoda ambalajı bozulmuş, ürünleri iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Lütfen iade işlemi için, ürünü göndermeden önce destek@happymoodcake iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.

Ürün İade Adresi:

Bulgurlu Mahallesi, Bulgurlu Caddesi, Kısacık Sokak, No:4/1, 34696 Üsküdar/İstanbul