Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

saglikli-yasam-destegi

Sağlıklı Yaşam Desteği

Müşterilerimizin yalnızca beslenmesiyle değil, sağlıklı beslenmesi ile de ilgileniyoruz. Her bir sebze meyveyi özel olarak yetiştirilen organik pazarlardan almaktayız. Kendi ailemiz gibi düşünüp özen göstermekteyiz. Güne enerjik başlamanız, gün içinde kendinizi nasıl hissettiğiniz bizim için çok önemli.

kilo-kontrolu

Kilo Kontrolü

Whatsapp grubumuz üzerinden her sabah tartı resminizi istiyoruz. Hem Bir gün önce yediğiniz besinlerin vücudunuza etkisi görmüş oluyoruz hem de Her gün kilo verdiğinizi gördükçe başaracağınıza inancınız artıyor.

diyete-yardimci-egzersizler

Diyete Yardımcı Egzersizler

Grup programlarımızda belirlenen güzergâhta her gün 1 saat yürüyüş yapmaktayız. Sıkıldığınız spor salonlarından koşu bandından sizi kurtarıyoruz. Sizinle beraber bu süreçte olan kişilerle tanışmak, yalnız olmadığınızı görmek motivasyonunuzu arttıracak.

Detoks Programları

Vermek istediğiniz kiloya, yoğunluğunuza, yiyip yiyemediğiniz besinlere, alerjik durumunuza yanı kısacası kendinize özel detoks programlarından birini seçebilirsiniz. Dilerseniz bizimle de iletişime geçerek programınızı beraber belirleyebiliriz.

Beslenme Önerileri

Program bittikten sonra verdiğiniz kiloları nasıl koruyacağınızı, her gün aldığımız tartı resimleri ile hangi besinlerin vücudunuza yararlı analizini yaparak sizlerle paylaşıyoruz.

her-an-ulasilabilir-destek

Her An Ulaşılabilir Destek

Program süresince whatsapp üzerinden kurduğumuz grup ile gün içinde anında iletişim kurmaktayız. Bu sayede tüm sorularınıza cevap bulabilir her ihtiyaç duyduğunuzda destek alabilirsiniz. Bir kırıntı tanesi bile yememeniz için adım adım peşinizdeyiz.